REGISTERED PARTICIPANTS

 

Registration desk will be available at PARK PLAZA HISTRIA from 24 May 2016 at 9hrs. 

 

# Flag Country Surname Name
1. Argentina Nikolsky Tatiana
2. Australia Chilvers Kenneth (HOD)
3. Belarus Naidovich Ivan
4. Belarus Mogilivets Nikolay
5. Croatia Korbar Andrej (HOD)
6. Croatia Korbar Milena
7. Croatia Korbar Boris
8. Croatia Vladimir Nikola
9. Croatia Senjanović Ivo
10. Croatia Desnica Miroslav
11. Croatia Desnica Tatjana
12. Croatia Desnica Olja
13. Croatia Desnica Tamara
14. Croatia Voćanec Irena
15. Croatia Matošević Martin
16. Croatia Matošević Marija
17. Croatia Hrvatin Josip
18. Croatia Miletić Eligio
19. Croatia Stakić Svetislav
20. Croatia Urlić Ante
21. Croatia Koroman Vladimir
22. Croatia Zaninović Ante
23. Croatia Kačić Mirko
24. Croatia Matić Mladena
25. Croatia Mušterić Ivan
26. Croatia Orešković Hrvoje
27. Croatia Vukić Zoran
28. Croatia Mišković Nikola
29. Croatia Pappo Darko
30. Croatia Jurišić Josip
31. Croatia Markulinčić Hrvoje
32. Croatia Jerman Matjaž
33. Croatia Vađunec Rade
34. Croatia Vađunec Anđelka
35. Croatia Guštin Sandra
36. Croatia Guštin Lučano
37. Croatia Guštin Borna
38. Croatia Guštin Nika
39. Croatia Margetić Siniša
40. Croatia Vađunec Margetić Sabina
41. Croatia Margetić Karla
42. Croatia Janković Vladimir
43. Croatia Janković Zvjezdana
44. France Blanc Jacques (HOD)
45. France Jean-Luc Michel
46. France Lubin Gérard
47. France Lubin Christine
48. France Abdillahi Yacin
49. France Abdillahi Michelle
50. France Coudray Michel
51. France Belbeze Raymond
52. France Belbeze Andrée
53. France Le Breton Michel
54. France Astic Josiane
55. Germany Weber Jürgen (HOD)
56. Germany Mattes Klaus
57. Germany van Turenhout-Mattes Jacoba
58. Germany Römer Helmut
59. Greece Proimakis Michael
60. Greece Stefopoulos Georgios
61. Greece Bairlis Efstratios (HOD)
62. Israel Dror Avraham (Ivan)
63. Israel Dror Tamar
64. Israel Zur Dan (Datz)
65. Israel Zur Nilly
66. India Chikker Darshan
67. India Chikker Priyadarshini
68.  India    Avikshit
69. India Avikshit Anuradha
70. India Menon Ramesh
71. Italy Cordio Giuseppe (HOD)
72. Italy Piacenti Anna Grazia
73. Montenegro Bulatović Rajko
74. Montenegro Jelisavac Milodrag
75. Montenegro Koprivica Dragiša
76. Montenegro Soldat Momir
77. Netherlands Grosse Randshuizen Margaretha Anna
78. Netherlands van Rooijen Ruurd (HOD)
79. Netherlands Boonstra Ben
80. Netherlands Boonstra-Blom Katja
81. Norway Soerensen Oddbjoern
82. Norway Oystein Ottersen
83. Norway Simonsen Terje
84. Norway Digre Steinar Kristian
85. Norway Digre Julie Johanne Moeller
86. Norway Hauge Andreas (HOD)
87. Poland Olewinski Edward (HOD)
88. Poland Sulkowska Genowefa
89. Poland Sutowski Sławomir
90. Poland Ziembiński Tomasz
91. Russia Kurdin Igor (HOD)
92. Russia Popov Konstantin
93. Russia Kupchenko Aleksandar
94. Russia Konoplev Victor
95. Russia Martchinkovskii Nikolai
96. Russia Bulatovich Galina
97. Russia Isakov Valerii
98. Russia Isakova Natalia
99. Russia Simonov Evgenii
100. Russia Simonova Nina
101. Russia Sosnovskii Fedor
102. Russia Sosnovskaia Valentina
103. Russia Vashchenkov Anatoly
104. Russia Kukartcheva Liudmila
105. Russia Smyslov Boris
106. Russia Borodulkin Pavel
107. Russia Kublanov Viktor
108. Russia Makareev Ilya
109. Russia Volkov Evgeny
110. Russia Vilich Svetlana
111. Russia Akhunov Mansur
112. Russia Akhunova Raisa
113. Russia Makarova Galina
114. Serbia Mijović Milislav
115. Serbia Mijović Tatjana
116. Serbia Otaš Nikola
117. Serbia Komar Milan (HOD)
118. Serbia Ivanić Boško
119. Slovenia Rebselj Mirko (HOD)
120. South Korea Choi Il
121. South Korea Lee Hyeunsuk
122. Sweden Andreasson John Åke
123. Sweden Bornefalk Rikard Olof
124. Sweden Nordenberg Lars (HOD)
125. Sweden Olof Eriksson Per
126. Sweden Forsén Göran
127. Sweden Sandberg Lars
128. Sweden Sandberg Elisabet
129. Sweden Fernström Olof
130. Turkey Hacipoglu Mustafa Dogan (HOD)
131. Turkey Hacipoglu Samiye
132. Turkey Tutan Leman
133. Turkey Tutan Levent
134. Ukraine Livshyts Yevgen (HOD)
135. Ukraine Bogata Iryna
136. Ukraine Kondratskyi Oleksii
137. Ukraine Marochkin Ratmir
138. Ukraine Gaptenko Mykhailo
139. Ukraine Onayko Anatoliy
140. Ukraine Zakharova Tetiana
141. Ukraine Lupakov Ievgan
142. Ukraine Lupakova Antonina
143. Ukraine Boldeskul Anatoliy
144. Ukraine Pashynskyi Volodymyr
145. Ukraine Guseynova Olena
146. United Kingdom Miller Keith
147. United Kingdom Barrie Stella
148. United Kingdom Strode Kenneth
149. United Kingdom Strode Janice

150.

United Kingdom Jackson Sharon
151. United Kingdom Vickers Glynis
152. United Kingdom Vickers Ian
153. United Kingdom Goodship Terrence
154. United Kingdom Goodship Evelyn
155. United Kingdom De-Mullet Brian (HOD)
156. United Kingdom Reid Helen

157.

United Kingdom Collins Pamela
158. United Kingdom Simpson Neil

159.

United Kingdom Ellis Paul
160. United Kingdom Ellis Jane
161. United Kingdom Broadley David
162. United Kingdom Broadley Violet
163. United Kingdom Francis William
164. United Kingdom Francis Gillian
165. United Kingdom Rudd Maurice
166. United Kingdom Rudd Diana
167. United Kingdom Morris John
168. United Kingdom Morris Marilyn
169. United Kingdom Foster Anthony
170. United Kingdom Foster Robert
171. United Kingdom Nowell Terence
172. United Kingdom Nowell Christina
173. United Kingdom Kirk Michael
174. United Kingdom Kirk Hazel
175. United States Harvey Dave
176. United States Harvey Maureen
177. United States Messersmith John (HOD)
178. United States Messersmith Kathleen
179. United States Brecht Ana Maria
180. United States Damico Claudia
181. United States Moore Terry
182. United States Moore Stacia
183. United States Moore Timothy
184. United States Day Steve
185. United States Day Susan